ПРО НАШ ГОТЕЛЬ
І ТРОХИ ПРО ОСОБИСТЕ

ПРО НАШ ГОТЕЛЬ
І трохи про особисте
Кототель це сімейна справа, а історія нашої сім'ї - це шлях довжиною в життя, дорога, і постійна зміна проживання з року в рік. Люди, місця та події змінювалися з такою швидкістю, що я ледве запам'ятовував номер нашої нової квартири. Але незмінним було лише одне — це наша любов і прихильність один до одного, сімейні пута, які не розірвати.

Коли мені було 10 років, мама принесла додому малесеньке кошеня, яке ховалося у мене під пахвою і тремтіло від страху. У той день у нас з'явився новий і найпухнастіший член сім'ї на довгі 17 років. Він героїчно подорожував з нами і завжди пристосовувався до нових умов із неймовірною швидкістю.
Історія заснування готеля для котиків в Києві><meta itemprop=
БАТЬКО, ДЖИНА І Я, 1994 РІК.
Згодом родина наша росла, доповнившись собакою, рибками та папугою. З усім цим господарством переміщатися ставало дедалі складніше. Постійні відрядження батьків та навчання змушували розлучатися з нашими улюбленцями все частіше. Як важко переживати розлуку з тими, кого ти любиш.
Мій перший цуцик Муся><meta itemprop=
МАМА ТА МУСЯ, 2001 РІК.
Наша родина><meta itemprop=
БАТЬКО, МАМА, РАДІК, Я ТА ЗМІЯ:). 2005 РІК
Мій тато та кіт Перчик><meta itemprop=
ПЕРЧИК И БАТЬКО, 2010 РІК.
Подорослішавши, я загорівся ідеєю створити таке місце, де б до кожної тварини ставилися так само трепетно і дбайливо як до своїх рідних. Щоб розлучення з сім'єю навіть на кілька днів було не таким хворим і важким.

Таким місцем став наш Кототель – готель для кішок «Мир Мяу». Тут ми постаралися створити найкращі умови котів та кішок, вклавши душу та всі наші знання. Чудовий сервіс, базові та додаткові послуги оцінить кожен, хто бажає дарувати своїм коханим лише найкраще.
Я та наш постійний кото гість><meta itemprop=
Я ТА НАШ ПОСТІЙНИЙ ВІДВІДУВАЧ, 2020 РІК
© ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ
КОТОТЕЛЬ МИР МЯУ