питання та відповіді

ВІДПОВІДАЄМО НА ВАШІ ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ, РОЗВІНЧУЄМО МІФИ І СТРАХИ
питання та відповіді
Відповідаємо на ваші популярні питання, розвінчуємо міфи та страхи
Які умови прийняття тварин у ваш готель?
Головною та єдиною умовою, яка відрізняє нас від інших готелів Києва, це обов'язкова вимога наявності ветеринарного паспорта вашої тварини з актуальними вакцинами, що діють!!! Зверніть увагу, що такі аргументи як дорога порода, красиві очі, «щеплення є але паспорт втратили» і те, що кіт домашній — ніяк на нас не впливають:) Здоров'я та безпека постояльців це наш головний пріоритет. Якщо у вас кіт і він старше 1 року - він має бути кастрований.
Чому ваші номери зроблені зі скла?
Вибір матеріалів насамперед обумовлений турботою про наших гостей! Загартоване скло - єдиний матеріал, який не вбирає запахи, мікроби, сечу минулих постояльців. Після обробки спеціальними речовинами скло та алюміній дозволяють забезпечити на 99% стерильний номер до заїзду нового відвідувача. У кожному номері є комфортне ліжко, а скло дає чудову оглядовість і котик не почувається покинутим. Для сором'язливих ми пропонуємо одноразові картонні будиночки, які коти просто люблять,то надаються безкоштовно.
Що входить у вартість перебування?
Особистий номер, розваги на ігрових майданчиках, одноразовий картонний будиночок, догляд за твариною та прибирання в номерах, вода, лоток туалету, фото-відео звіти, любов і турбота наших котонян. У зв'язку з тим, що кішки неймовірно вибагливі у їжі, харчування обумовлюється індивідуально. Зверніть увагу, що ми пропонуємо як номери з харчуванням (все включено), так і без харчування, на той випадок, якщо ви хочете принести своє.
Як забронювати номер?
Є три простих способи:
  • зателефонувати нам безпосередньо в готель з 10:00 до 19:00 за телефонами +38 099 144 11 04, +380502530362
  • написати повідомлення в Viber, WhatsApp, Telegram за телефоном +38 050 253 03 62
  • скористатися нашою формою замовлення на сторінці
У кожній вет. лікарні можна залишити кота, чому йти саме до вас?
Будь-який ветеринар скаже Вам, що залишати здорову тварину по сусідству з хворими тваринами – вкрай небезпечно. І уявіть, що Вас принесли на тиждень «пересидіти» в залізній клітці в поліклініці, поки господар загоряє на пляжі:) У нашому готелі котикам неймовірно цікаво і пізнавально, затишно і тепло, а також абсолютно безпечно.
Що треба взяти із собою?
Лише ветеринарний паспорт. У нашому готелі ми постаралися максимально спростити поселення. У нас є все, що потрібно для комфортного проживання. Поселення зазвичай займає не більше 10 хвилин.

У місті є кілька готелів для тварин, чим ви найкращі?
Ми є готель виключно для кішок! Запевняємо Вас, жоден кіт не захоче провести уїк-енд під одним дахом із собаками. Подбайте про психіку вашого улюбленця. Описувати решту переваг нам заважає скромність, просто приходьте і побачите все на власні очі.
© ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ
КОТОТЕЛЬ МИР МЯУ