послуги та сервіси

Базові та додаткові сервіси для вас, ваших котів та кіцюнь
послуги та сервіси
Базові та додаткові сервіси для вас, ваших котів та кіцюнь

Розваги

Розлучаючись із рідною домівкою хоч і не на довго, деякі котики можуть засумувати. І крім уваги, любові та турботи наших котонян, ми відкриваємо для них неймовірний світ пригод. Для цього в кожному нашому готелі обладнані великі ігрові зони з живими деревами та полицями, канатами та мотузками, де навіть найактивніший кіт чи кішка знайдуть собі пригоди на всі чотири лапи. А ближче до вечора наш папужка заспіває заколисую пісеньку для вашого вихованця під звуки струменя водоспаду.

Фото ті відео звіти

Як далеко б Ви не знаходилися, Ваш котик завжди на зв'язку! Ми регулярно надаємо фото та відео звіти про життя вашого улюбленця у нашому готелі (viber, whatsapp, telegram). Будьте впевнені, що ви не пропустите най незабутніші моменти в житті вашого кота!

Котоняні для котів

Ми знаємо який це стрес розлучатися з тими, кого ти любиш. Особливо важко це дається тваринам у новому незнайомому середовищі. Щоб цього не відбувалося, наші професійні котоняні пограють, погладять, побалакають з кожним котиком або кішечкою і не змусять їх почуватися самотніми ні на секунду.

Контроль харчування

Ми з великим задоволенням виконаємо будь-яке ваше побажання щодо харчування вихованця. Годувати натуралкою – без проблем, у нас є все необхідне обладнання. Будь-який вид харчування та дозування виконуватиметься з точністю до грама, якщо цього вимагає рекомендація вашого ветеринарного лікаря.

Ветеринарный контроль

Одним із першорядних пріоритетів у нашому готелі є здоров'я Ваших тварин. Поселення можливе лише за наявності ветеринарного паспорта з актуальними діючими вакцинаціями. При готелі закріплений кваліфікований ветеринарний лікар, який у разі потреби негайно огляне вихованця та вживе всіх заходів для усунення будь-яких навіть гіпотетичних неприємностей.
Ветеринар на всяк випадок поруч

Индивідуальний трансфер

Для вашої зручності ми пропонуємо трансфер і зможемо забрати або привезти вашого котика або кішечку, зберігаючи ваш дорогоцінний час. Чудове, просторе, безпечне перенесення Hagen Catit Cabrio забезпечить вашому котику або кішечці неймовірний комфорт у дорозі. Вартість по Києву – 400 грн. (в один бік), по Київській області – обговорюється індивідуально.

Безпека

Наш готель для кішок розташований в приміщенні, доступ до якого обмежений. Всі тварини знаходяться під постійним відео контролем та оточені турботою наших уважних котонянь. Кожен котобокс має індивідуальний номер та картку власника, що дозволить Вам не переплутати Вашого кота з іншим, навіть за дуже довгої розлуки :)
Безпека та контроль для котиків
© ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ
КОТОТЕЛЬ МИР МЯУ